מסחר יומי דרך חברת קולמקס

July 24th, 2008 by eyal | Filed under Day Trading. | Print This Post Print This Post

עוד שרשור מעניין על טריידנט והפעם על חברת קולמקס של מאיר ברק. נעלו את השרשור הזה לפי מה שאני רואה. אני ממליץ לאנשים לקרוא בתשומת לב את הדיעות שמועלות בשרשור.

קולמקס – מישהו שמע עליהם ? – TheMarker Cafe

ישנם עוד דיונים באתר דה מרקר בנושא, זהו אחד הפורומים היחידים שאני מכיר בעברית שמדי פעם כותבים בו אנשים מקצועיים שבאמת סוחרים ומתפרנסים מהשוק.

פוסט נוסף על טריידנט ובעלי החברה מאיר ברק.

Incoming search terms for this article:

 • קולמקס
 • מסחר יומי
 • חברת קולמקס
 • קולמקס ישראל
 • קולמקס מסחר
 • טריידנט קולמקס
 • קולמקס עמלות
 • איזו חברה סוחרת דרך אינטרקטיב ברוקרס
 • ???????????? ??????????

Tags: , , , , , , , , , , ,

41 Responses to “מסחר יומי דרך חברת קולמקס”

 1. FSM trader | 24/07/08

  Didn’t you get in enough trouble the last time you quoted this type of messages on your blog? (;

 2. eyal | 24/07/08

  Well, so far that thread is up and viewable to everyone on the internet, unlike the previous one, so I don’t see any problem with it. If there is some issue with this content then surely the thread should be removed?

  As usual Meir Barak is welcome to comment and give his side of the story, or alternatively send threat warnings :-)

 3. benny | 11/04/11

  אני סוחר באמצעות קולמקס ומרוצה למדי מהפלטפורמה והתנאים ולא …אינני עובד טריידנט / קולמקס
  אני מנהל פרויקטים בהיטק ובאקדמיה
  קראתי את הפוסטים של אייל וברור לכל בר דעת שאינם אוביקטיבים . יש לאייל עניין לנסות לפגוע בהצלחת החברה . עם הצלחות לא מתווכחים !!
  אני ממליץ לעבוד עם קולמקס ושיהיה לאייל הצלחה בדרכו …
  benny

 4. eyal | 11/04/11

  בני, או איך שלא קוראים לך. קולמקס היא לא ברוקר. שוב, היא חברה פרטית למסחר ששייכת לבן אדם פרטי. אם לא אכפת לך שהכסף שלך יושב בחברה שרשומה באיי הבתולה, אין עליה שום פיקוח של אף רשות ניירות ערך, אין שום אחריות ממשלתית על החשבון שלך אז בבקשה תמשיך לעבוד עם חברה כזאת. לפחות אם היא תעלם מחר עם הכסף שלך אז אתה יכול להמשיך בעבודה שלך באקדמיה. בשביל סוחר מקצועי כמוני וכל שאר הסוחרים שאני מכיר חברה מהסוג הזה היא דגל אדום. אין מצב שבעולם שאני אסכן את הכסף שלי בצורה כזאת וזה בלי בכלל להיכנס לעובדה שלפי דעתי הם יקרים ויש ברוקרים זולים יותר, מהמובילים בעולם, שנותנים תמורה מעולה עדיפה גם בתחום עמלות, גם מערכת מסחר, יציבות פלטפורמה וכד’.

  בקיצור רצוי שהאזרח הפשוט יבין את הבעיתיות בחוות הדעת שלך בתור מישהו שהמסחר הוא בשבילו תחביב, שלא מכיר הרבה ברוקרים אחרים ולא נותן משקל לרמת הסיכון שהוא לוקח על הכסף שהוא מפקיד.

  אני מתעסק עם שוק ההון כבר יותר מעשור בתור מקצוען, אבל לפעמים לא משנה מה אני אגיד החכמולוג התורן שחושב שהוא גילה את אמריקה או לחילופין המשווקים של החברה הזאת יבואו ויספרו את הסיפור שלהם. בסופו של דבר כל אחד רשאי לעשות עם כספו מה שבא לו :-)

  בהצלחה בתחום המסחר ושיהיה שקט נפשי. זה גם חשוב.

 5. קובי | 18/05/11

  איפה יש לך תמיכה ותוכנה בעברית? או יותר זול? אם בכלל על 3 אלף דולר? ויש כבר רגולציה אירופאית! וערבות בנקאית ישראלית לכסף!

 6. eyal | 18/05/11

  תראה, תמיכה בעברית אני מניח שיש כאלה שזה חשוב להם. לפי דעתי יש נושאים יותר חשובים בבחירת ברוקר וגם מי שלא מבין אנגלית בסיסית צריך לחשוב טוב אם כדאי לו בכלל להתעסק עם הבורסה האמריקאית אבל בסדר זו נקודה לגיטימית.
  יותר זול? יש הרבה, תגיד לי כמה העמלות עכשיו אז אני אתן לך רשימה של ברוקרים יותר זולים.
  מה זה רגולציה “אירופאית”? של איזו מדינה? אתה יכול להסביר איך זה מגן על סוחר ישראלי שסוחר בבורסה האמריקאית ונותן את הכסף שלו לחברה שרשומה באיי הבתולה?
  למה צריך ערבות בנקאית – בתשלום נוסף כן? הרי בכל הברוקרים האמיתיים בארה”ב ובישראל אין כזה דבר ואתה מוגן לגמרי. תחשוב למה בכלל הם מציעים את זה ולמה צריך לשלם?

  תראה, כמה שלא יסובבו את זה, החברה הזאת היא לא ברוקר ולא עומדת באותם סטנדרטים של חברות מסודרות שסוחרים רציניים עובדים איתן. קולמקס פונה לקהל יעד מאוד מסוים. קצת מזכיר לי את חברות הפורקס למיניהן. גם מי שסוחר פורקס פחות מתמקד באיכות החברה ויותר חשוב לו כמה מינימום הפקדה צריך.

  למי שזה מתאים לו בבקשה. לדעתי יש פתרונות הרבה יותר טובים ואמינים וגם נגישים לאזרח הפשוט.

  למען הסר ספק, אני לא מייצג אף ברוקר ולא מקבל שום תמריץ משום סוג מאף אחד מהם. אני רק חולק מידע כאן מנסיוני ושכל אחד יעשה את החושבים שלו.

 7. chanoch | 2/06/11

  can you sent me your phone number to my mail i will be very happy to speak with you as i am looking to improve my skeels in day trading
  grzion1234@gmail.com
  thanks

 8. eyal | 2/06/11

  Hanoch, I sent you an email.

 9. Ofer | 3/03/12

  שלום אייל

  אודה לך אם תחזור אלי למייל , יש לי שאלה לגבי מערכות מסחר

  תודה

  עופר
  ofer_r@yahoo.com

 10. eyal | 3/03/12

  עופר אתה מוזמן לשאול שאלתך כאן.

 11. Ofer | 3/03/12

  ציינת את הנושא של מערכות מסחר. אני כרגע מתלבט וזקוק לעצה מבעל ניסיון. ראשית, אפשר לשאול באיזו מערכת אתה משתשמש
  ?

 12. eyal | 3/03/12

  אוקיי, אני משתמש בברוקר שנקרא
  interactivebrokers.com
  לא כל ברוקר מתאים לכל סוחר תלוי בכל מני שיקולים.

 13. Ofer | 3/03/12

  יפה, אני כרגע מתלבט בינהם לבין
  mbtrading.

  אני לא סוחר יומי, המסחר אצלי הוא צדדי ואני מעריך שאבצע בממוצע 3-5 טריידים בחודש
  אולי יהיו חודשים שיותר ואולי חודשים שלא אבצע בכלל.
  באינטראקטיב יש תשלום חודשי קבוע על מערכת ונתוני זמן אמת ומאחר שיכול להיות חודש שלא אבצע טרייד בכלל, אזי יוצא ששילמתי על כלום.מצד שני עמלות המינימום זולות

  אצל
  mbtrading
  יש סכום קבוע נמוך שמתבטל מעל סכום מסוים של עמלות אך עמלות המינימום הן גבוהות יותר, כ 5 דולר עמלת מינימום

  מאחר וקשה לי לצפות את העתיד מבחינת רמת פעילות אני מתלבט במה לבחור. ברור שאם רמת הפעילות שלי תהיהי גבוהה עדיף את אינטראקטיב. העניין הוא שמחיר הוא רק היבט אחד של בחירה ובטח יש עוד כמה היבטים מבחינת המערכת עצמה. הבעיה שכמובן אין לי דרך לדעת מה היתרון והחסרון של כל מערכת אם משווים בינהן. אודה לך אם תוכל לעזור לי בנושא זה מניסיונך

 14. Ofer | 3/03/12

  כמו כן, אשמח לדעת אם אתה מעביר אימון אישי במידב וארצה לשפר את כישורי המסחר.

  עופר

 15. eyal | 3/03/12

  הבנתי. אצל אינטראקטיב התשלום החודשי הוא $10 אם אתה לא עושה עמלות של $30. מעל $30 עמלות לחודש אז לא משלמים את ה-10.
  בטווח הזמנים שלך והתדירות הזאת ההבדלים בינהם קטנים. יש להם אפשרות לדמו אני חושב, תנסה ותראה איזו מתאימה לך יותר. הגרפים אצל אינטראקטיב הם פחות טובים לדעתי, היתרונות שלהם הם יותר עבור סוחרים אקטיביים.

  לגבי אמון אישי, אני לא קואצ’ר מקצועי וגם אני סוחר יומי לטווחים קצרים ככה שלא נראה לי שזה יתאים לך.

  בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה.

 16. Ofer | 3/03/12

  רק 10 דולר תשלום חודשי ? ממה שאני הבנתי מהשרות לקוחות שלהם, יש 10 דולר תשלום חודשי על זמן אמת ועוד 10 דולר על “חוסר פעילות ” בקיזוז עמלות.

  כלומר יש 20 דולר לחודש גם אם לא עשית כלום.
  ראה תשובתם בלינק הבא:

  http://www.interactivebrokers.com/en/general/contact/newContact/contact.php?TOKEN=7601583537262012BE06AIGF9192505191326DOB9751503

 17. eyal | 3/03/12

  אוקיי אתה צודק. לא ידעתי על זה, פתחתי שם חשבון ב-2004 ומאז עוד לא יצא לי שלא עשיתי יותר מהעמלות מינימום של ל$30 לחודש. אם החלק הזה קריטי עבורך אז תצטרך כנראה לשקול ברוקר אחר. אתה אומר שאצל אמ.בי. אין אף חיוב חודשי? אם ככה יכול להיות שזה עדיף לך למרות שאני הייתי בוחן את זה מזוויות נוספות. בין אם זה עמלות כמו שהזכרת או חיובים אחרים (אצל אינטראקטיב לדוגמא אני לא משלם על משיכות למרות שהן בינלאומיות).

  תראה מקסימום אתה פותח חשבון ואם אחרי שבוע או חודש אתה רואה שזה לא מתאים לך אז אתה עובד לברוקר אחר זה לא כזה סיפור. בסדר יש בזה טיפה עמלות אבל למצוא ברוקר שמתאים לך ומאפשר לך לסחור בצורה יעילה זה קצת יותר חשוב לדעתי במיוחד אם אתה בעסק הזה לטווח הארוך.

  מצד שני, או שמא זה כבר שלישי, הדרישות והנקודת מבט שלי הן כאלו של סוחר יום אקטיבי ששם דגש על איכות ביצוע, פלטפורמה ועמלות. לכל אחד סדרי עדיפויות קצת שונות.

 18. Ofer | 3/03/12

  אצל אמ.בי טריידינג יש סכום קבוע של 6 דולר שמתבטל אם עושים מעל 25 דולר עמלות
  כמו כן אני רואה שיש אצלהם 50דולר על משיכה בינלאומית, במקרה שלי זה פחות משמעותי משלך , אתה כסוחר יומי בטח מושך פעם בחודש או כמה פעמים בשנה, אני לא מאמין שאמשוך כסף יותר מפעם בשנה

  ראיתי את הדמו של אינטראקטיב, משום מה לא הצלחתי לשים אינדיקטורים טכניים על הגרף , אני מניח שזה מוגבל בגרסת הדמו ועובד בתוכנה האמיתית. לאמ.בי אין דמו, רק הסברים כתובים אז קשה יותר להתרשם

  אגב האם אתה סוחר רק במניות או גם באופציות /חוזים? האם התנסית במערכות מסחר אחרות לפני אינטראקטיב
  ?

 19. eyal | 3/03/12

  הבנתי.
  הגרפים של אינטר מאוד מוגבלים, אפשר לשים כמה אינדיקטורים אבל פחות מתוכנה רגילה. אני לא משתמש בגרפים שלהם אלא יש לי תוכנה נוספת. בכל מקרה אין לי שום אינדיקטורים על הגרפים :-) אני מעדיף לסחור בלי זה.

  דמו של אמבי אתה יכול להשיג על ידי פתיחת חשבון דמו בפורקס, אם אני לא טועה זו אותה תוכנה.

  בעיקר מניות, מעט מאוד מהשאר.
  כן סחרתי גם דרך אחרים, אתה רוצה את הרשימה המלאה? :-)

  DATEK
  TD Ameritrade / Thinkorswim
  RealTick / Teranova MB
  Tradestation
  FXCM
  Infinity
  Lightspeed

  היו עוד איזה שניים שלושה שאני כבר לא זוכר את השם שלהם, די מזמן.

  כל כמה זמן אני בודק מה יש לשוק הברוקרים להציע אז אני עושה סיבוב על דמואים להשוות למה שיש לי עכשיו, עברתי על רוב הפלטפורמות שמיועדות לסוחרים אקטיביים כמו לייטספיד ואחרים.

  יש לי דרישות די ספציפיות כי יש לי שיטת עבודה שלוטשה עם השנים ושעובדת לי בצורה יעילה וזורמת ואני לא רוצה להתחיל לשחק יותר מדי עם לשנות דברים.

  למרות האמור לעיל, ברוקר זה רק כלי, אם אתה בתחילת הדרך ואין לך שיטת עבודה מושרשרת אז שתי האופציות שאתה מסתכל עליהן עכשיו טובות ככה שאתה יכול לבחור איזה מהן שנראית לך ללא חשש ולהתמקד במקום זה בלהתמקצע במסחר.

 20. Ofer | 3/03/12

  וואו , עברת לא מעט
  :-)

  אז אני באמת רוצה להבין מה יש בתוכנה של אינטראקטיב שגרם לך להעדיף אותה על פני כל השאר? אגב, את השיטה שלך פיתחת מניסוי וטעיה? האם השתמשת או למדת בקורסים/אתרים/מאמנים שאתה יכול להמליץ עליהם

  אני כיום משתדל ללמוד בעיקר לבד מכל מיני מקורות באינטרנט שאני מוצא

 21. eyal | 3/03/12

  בשביל לענות על זה כמו שצריך אני אצטרך להיכנס לפרטים של איך אני סוחר ברמה שאני מעדיף להימנע ממנה.
  השיטה מבוססת על משהו שלמדתי מסוחר אחר ועם הזמן פיתחתי, שכללתי, התאמתי, הוספתי, גרעתי, כל מני :-) כיום היא די שונה מאיך שהתחלתי, למרות שהגרעין הרעיוני נשאר אותו דבר (אין הרבה חדש תחת השמש במסחר).

  היה לי מזל ותוך זמן קצר יחסית מאז שהתחלתי להתעניין במסחר יומי נתקלתי במישהו שיודע מה הוא עושה ולמדתי ממנו בסיס טוב.

  קורסים הם לפי דעתי יותר גרועים מבזבוז זמן וכסף – הם מקנים הרגלים רעים שאחרי זה קשה להיפטר מהם. אנשים שפנו אלי בעבר ורצו ללמוד ממני ובסוף הסכמתי התקשו מאוד להיפטר משטויות שהם למדו בכל מני קורסים בארץ.

  תלוי מה אתה רוצה ללמוד, מה אתה רוצה לסחור, מה מושך אותך, מה האופי שלך, כמה זמן יש לך, כמה כסף (לסחור מניות יומית מצריך סכום שונה מאשר חוזים או השקעות לטווח ארוך). אין לשאלה שלך תשובה בלי לדעת רקע על השאלות האלו וגם אז לפעמים מתברר שמה שאתה חושב על עצמך ועל מסחר מסוגים שונים זה לא בדיוק תואם את המציאות.

 22. Ofer | 3/03/12

  טוב, עכשיו אני יודע שאתה באמת באמת מתפרנס ממסחר מאחר ואתה לא רוצה לחשוף את השיטה
  :-)
  וזה בסדר
  בניגוד לכל הקורסים ובתי הספר למסחר שמבטיחים ללמד אותך מלהיות סוחר. אני נמנעתי מקורסים , למרות שהתעניינתי כמה פעמים, אך הגעתי למסקנה שהרבה ממה שמלמדים שם אפשר ללמוד לבד.

  מהי תוכנת הגרפים שאתה משתמש בה?

  האם תוכל לאמר מיהו האיש שלמדת ממנו, והאם עדיין ניתן לפנות אליו? תוכל לרשום לי במייל אם אתה מעדיף
  ofer_r@yahoo.com

  מבחינת מה שאני רוצה, אז כאמור זה לא מסחר יומי, אלא מסחר לטווחים ארוכים יותר, אבל לא קנה-החזק שזה מה שעשיתי עד היום אבל הגעתי למסקנה שבימינו זה כבר לא עובד, הזמנים השתנו. לכן אני גם מחפש תוכנה.

 23. eyal | 3/03/12

  למדתי את זה מהבחור הזה:
  http://www.maoxian.com

  הוא כמעט ולא פעיל יותר בבלוג אבל יש לו רעיונות מסחר לטווח קצר שהוא מפרסם כל כמה זמן, תמורת תשלום.

  אתה יכול לנסות גם ליצור קשר עם מאיר מהאתר:
  http://thebigpicture.co.il/

  אולי הוא יכול לעזור.

  אני משתמש ב-
  QCharts

  לטווחים של שבועות וחודשים אתה לא צריך תוכנה, יש מלא אתרים שיתנו לך גרפים יומיים עם מאה אינדיקטורים ואפשרויות שרטוט על הגרף, אתה לא צריך יותר מזה. כמו לדוגמא:

  http://www.freestockcharts.com/

  או יותר משוכלל מבחינת סריקה ואפשרויות הצגת נתונים:

  http://finviz.com/

 24. Ofer | 3/03/12

  אוקיי, תודה על המידע

  באתר של
  http://www.freestockcharts.com/
  ניתקלתי ממש היום, נראה ממש נחמד

  את התוכנת מסחר אני לא רוצה בשביל הגרפים
  עד היום ביצעתי הוראות דרך הטלפון באחד הברוקרים הישראלים וזה היה מספיק טוב. כאמור, מאחר ואני כבר לא מאמין בקנה-החזק אני מעוניין בתוכנה כדי להגדיר סטופלוס, טרייליניג סטופ וכו. הברוקרים הישראלים מספקים תוכנות אבל כמובן שהם יותר יקרים, לוקחים עמלת מינימום של 10 דולר לפחות
  (אלא אם כן זה קולמקס ושם לוקחים דולר וחצי)

 25. eyal | 3/03/12

  חשבתי שאמרת שאתה צריך אינדיקטורים בתוכנה..
  אתה צריך לעשות הפרדה בין תוכנת ברוקר לבין תוכנת גרפים.
  כן קולמקס נראים זולים, על פניו, בהשוואה לבנקים אבל מי סוחר היום דרך הבנק..

  יש ברוקרים הרבה הרבה יותר טובים מקולמקס, בכל היבט כמעט שאתה יכול לחשוב עליו. השניים שהזכרת לדוגמא עולים על קולמקס בכמה מונים. כמה וכמה דרגות מעל. ובל נשכח שקולמקס היא בעצם לא ברוקר.

 26. Ofer | 3/03/12

  אכן, אני עושה הפרדה. נושא הגרפים עלה בדרך אגב בגלל ההשוואה בין אמ. בי לאינטראקטיב בהיבט של גרפים

  כאמור, אני מעוניין בתוכנה כדי ליישם תוכנית מסחר

 27. eyal | 3/03/12

  אוקיי אם ככה אז הגרפים של אינטראקטיב או של אמבי ואם יש בהם אינדיקטורים או לא לא אמורים לעניין אותך אלא רק החלק של הביצוע. כי גרפים שמתאימים לך אתה יכול למצוא בשפע ובחינם.

  תעדכן בעתיד איך הלך לך. בהצלחה.

 28. Ran | 7/10/12

  אייל שלום
  שמי רן ואני סוחר יומי מזה מספר שנים.
  הגעתי לאתר שלך במקרה כשניסיתי לחקור מהו המקור של חברת קולמקס.
  אני סוחר דרך אופן איקרה על האס אם פי 500.
  מסחר דרך ברוקר זה מחייב אותי לסחור על המדד הזה כך שכל נקודה היא 50 דולר.
  בשנים הראשונות הפסדתי כסף (לא רב) ולכן עברתי לסחור באופן זמני דרך

  FXCM

  על האס אם פי 500 שבה אני יכול לסחור כך שכל נקודה שווה 10 דולר.
  אני משתמש כיום בגרפים של האי סיגנל (עשיתי שימוש רוב השנים בגרפים של סיירה צארט).
  הרעיון הוא שאני מעוניין לסחור על פלטפומת הדום , על האס אם פי 500 אבל במינוף כפי שיש ב

  Fxcm

  ששם ניתן לסחור על עשר דולר לכל נקודה.
  האם אתה מכיר ברוקר שניתן לסחור דרכו על הדום (אני לא רוצה לסחור על המטה טריידר ) במינוף קטן מ50 דולר לנקודה ?
  בנוסף אני משלם על סיבוב (קניה ומכירה) דרך האופן איקרה של 5.5 דולר על האס אם פי 500.
  האם אתה מכיר ברוקר זול יותר באופן משמעותי ? .
  אני מבצע בין 5-20 פעולות מסחר מדי יום.
  לתשובתך אודה
  בברכה
  רן

 29. ברוס | 1/01/14

  היי אייל
  אשמח לשמוע מה דעתך על תוכנת מסחר שנקראת לייזר?, בנוסף ציינת במהלך השרשור שאתה סוחר עם אינטראקטיב ברוקר, לפי מיטב הבנתי המערכת שלהם היא TWS.
  ראיתי מספר הדרכות על המערכת וניסיתי לסחור בדמו ומצאתי אותו קצת מסורבל, אשמח לשמוע מה דעתך ועל איזה מערכת מסחר תמליץ.

 30. eyal | 1/01/14

  היי,

  אין לי נסיון אישי עם לייזר אבל לפי מה שאני מכיר מאחרים שסוחרים איתה היא פלטפורמה טובה. מסופקת בעיקר לסוחרי פרופ.

  אכן הפלטפורמה של אינטראקטיב פחות ידידותית למשתמש בהתחלה ומצריכה יותר זמן ללמוד אותה אבל היא גם סופר יציבה ועם המון פיצ’רים שמיודעים למשתמשים מתקדמים. כמובן גם הברוקר עצמו זה נק’ חשובה ולדעתי אחד הטובים והבטוחים בשוק.

  אם אתה לא צריך את הפונקציות המתקדמות שלהם והשווית את השניים לפי הצרכים שלך ואתה רואה שקיבלת הצעה טובה מהברוקר של הלייזר אז לך על זה. סך הכל הברוקר והתוכנה הם כלי, כלי שאמור לאפשר לך לעשות את המסחר שלך בצורה יעילה וזולה.

  מקסימום בעתיד תוכל שוב פעם לבחון פלטפורמות אחרות אם לייזר לא יספק אותך מסיבה כלשהי. זה לא חתונה קתולית.

 31. ברוס | 2/01/14

  היי אייל, ראשית אני רוצה להודות לך על התגובה המהירה
  בהמשך לשיחתנו, אתה מכיר ברוקר שאפשר לך לסחור דרכם באמצעות תוכנת הלייזר? , כי כל הברוקרים שאני הצלחתי למצוא לא מספקים את התוכנה חוץ מחברה אחת שנקראת גנרל טרייד, שכמובן שאף אחד לא שמע אליה והיא לא באמת ברוקר.
  אשמח מאוד לכל הכוונה בנושא
  תודה

 32. עידו | 13/05/14

  אייל שלום,
  קראתי פה באתר את השרשור של התגובות והשאלות.
  שמי עידו ואני סוחר מתחיל במניות בארה”ב.
  החלטתי לקחת את הנושא ברצינות ולשבת מדיי יום לקרוא ספרים, סרטונים ולסחור בדמו.
  לאחרונה עברתי קורס של ביה”ס מגמות ואני סוחר דרך חברת קולמקס.

  כמובן שמיד הבנתי על הקשר ההדוק של מגמות-קולמקס-טריידנט

  אתמול התברר לי שפלטפורמת המסחר הינה מבוססת
  CFD- CONTRACT OF DIFFERENCES
  ממה שהבנתי קולמקס למעשה מאפשרת מסחר רק בתמונת מראה של השוק “האמיתי” והמסחר עצמו אינו משפיע בווליום או על רמת המחירים. גם כאשר נקנה כמות של מיליון מניות לצורך העניין במליארדי דולרים לא תהיה השפעה על תנודת המנייה במציאות.

  כמו כן, במידה ואני סוחר בפלטפורמה הנ”ל האין זה אומר שאני למעשה במשחק סכום אפס מול הברוקר שלי, קרי קולמקס?
  כלומר שאני מרוויח הוא מפסיד ונהפוכו?

  רציתי להודות לך תודה על הכנות בתכנים שבאתר
  ובכלל על קיומו

  עידו

 33. אלעד | 21/05/14

  אנשים תברחו על עוד נפשכם בכם Q
  מדובר בחבורת נוכלים שיעשו הכל (כולל להבטיח לך “ריבית” על הפקדה) אבל חכו שתנסו להוציא את הכסף…
  תעשו לעצמכם טובה ותסחרו עם ברוקר אמיתי ולא הנוכלים הללו
  שירות לא אמין, שירות לקוחות דרג ז, נוכלות לשמה – ואגב הם לא ישראלים בכלל אז שלא ימכרו לכם שטויות
  השירות לקוחות ה”ישראלי” יושב בקפריסין , תשאלו את עצמכם למה לבד…
  אל תפתחו חשבון !!!

 34. אלעד | 21/05/14

  עידו
  קולמקס אכן סוחרת גם דרך CFD
  ומניסיון אני יכול להגיד לך
  שמדובר בחובבנים וכמו מישהו שכתב פה בעבר – חברה פרטית שאין לה אבא ואמא אמיתיים – יכולים להעלם לך עם הכסף מתי שהם רוצים.
  תעשה לעצמך טובה ותמצא ברוקר נורמאלי שלא מנסה לגנוב אותך בכל הזדמנות , לא נותן לך לקנות על הביד ולמכור על האסק וכו וכו וכו..
  הם איומים…
  אני סוחר מקצועי שלפני שנה חשב לנוסת קצת איתם כי הם “מכרו” לי את ההטבות שלהם וחשבתי ששוה לנסות
  חבר, אל תנסה – זה יגרום לך לסתם עוגמת נפש
  חברה איומה , שירות נוראי ושאף אחד לא ייפול פה לכל מיני הטבות שנועדו לגורם לו להפקיד כסף וזהו !
  לא לסחור דרך קולמקס !

 35. עידו | 22/05/14

  היי אלעד
  ממש תודה על תשובתך
  יש אפשרות שנוכל לדבר?
  המייל שלי הוא
  Libshti@yahoo.com

  אני בשלב מאוד ראשוני עם חשבון קטן בקולמקס
  ואני אוהב את התחום של מסחר יומי ורוצה להמשיך להתפתח בו

  תודה רבה

 36. trader 1 | 31/05/14

  שלום לכל המגיבים,
  אני סוחר דרך קולמקס מיזה 4 שנים ומאוד מרוצה מפלטפורמת המסחר ומהביצועים שלה.

 37. b | 1/06/14

  שלום לכולם

  הנני סוחר יומי בעל ניסיון של מספר שנים, אני בוגר הקורסים של טריידנט

  .CFDיש לי ניסיון רב במסחר עם קולמקס ובחצי שנה האחרונה אני בעל חשבון

  אני חייב לציין שהחזרתי את כל הפסדיי מתחילת הדרך ואני לחלוטין לא כותב ממקום של כעס או מרמור על אובדן כסף
  לטעמי מדובר באנשים לא אמינים לחלוטין טריידנט/קולמקס כאחד (אני באמת מתאמץ להשתמש בשפה עדינה)
  ממליץ בחום לא להסתנוור מהתשואות שהם מפרסמים על מועדון המשקיעים שלהם ותיק הסווינג מניסיון אישי הפער הוא עצום בצורה מגוחכת ולמרבה ההפתעה כלפי מטה
  לגבי קולמקס אני חושב שמדובר בחברה פשוט איומה! איומה!!! מעולם לא ניתקלתי בחברה עם שירות לקוחות כ”כ גרוע בכל תחום לא רק במסחר זילזול באנשים בצורה מחפירה “אוסף של ערסים” כך הגדיר זאת אחד האנאליסטים של טריידנט
  אני חייב לציין למען ההגינות שפלטפורמת המסחר של קולמקס מאוד ידידותית ונוחה לסוחר יומי, ומהירות הביצוע של ה”סי אף די” שלהם פשוט מעולה(הסיבה היחידה שעדיין חלק מהמסחר היומי אני עושה איתם למרות שאני בעל חשבון אצל ברוקר אמריקאי גדול)

  רציתי לשאול פה למי שיודע איך אתם מסבירים את מהירות הביצוע של קולמקס והאם אתם מכירים ברוקר עם מהירות ביצוע דומה?

  איל הייתי מאוד שמח ליצור איתך קשר תמיד אפשר ללמוד ממנוסים יותר…

  asaf.al172@gmail.com

 38. shally | 8/06/14

  אייל שלום

  אשמח ליצור קשר במייל לשאלות בקשר לפתיחת חשבון למסחר יומי.

 39. shally | 8/06/14

  אייל שלום

  אשמח ליצור קשר במייל לצורך הכוונה לפתיחת חשבון למסחר יומי.

 40. eyal | 16/06/14

  שלום, האימייל שלי הוא

  trader.eyal2005@gmail.com

 41. Lior | 1/12/14

  שלום, אני כרגע בתחילת הדרך במסחר יומי. למישהוא יש המלצות על ברוקר אמין וזול יחסית? אני כרגע נמצא אצל IBI. שקלתי לסחור דרך קולמקס ולקחת הדרכה ממאיר ברק אך אני כבר לא בטוח לאור הביקורות שאני קורא…

  בבקשה, המלצה על ברוקר, תוכנת מסחר וחומרי לימוד.
  מתעניין במסחר במניות ארה”ב. מעט מסחר בנגזרים על מניות.

  תודה!

Share Your Thoughts